Group Membership Request (1.0.0-rc3) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Group
mr: समुह

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
