Group Membership Request (1.0.0-rc4) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Approve
da: Godkend

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Group
da: Gruppe

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Roles
da: Roller

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Membership requests
da: Anmodninger om medlemskab

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
