Group Membership Request (1.0.0-rc6) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Group
lv: Grupa

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Membership requests
lv: Piederības pieprasījumi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
