Group Membership Request (1.0.0-rc7) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Approve
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Reject
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸು
