Group Membership Request (1.0.0-rc7) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Approve
ps: منل

en: Username
ps: کارن نوم

en: Group
ps: ګروپ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
