Group Membership Request (1.0.0-rc8) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер
