Group Membership Request (1.0.0-rc9) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Approve
bg: Одобри

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Group
bg: Група

en: Cancel
bg: Отмени

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: Apply
bg: Търси
