Group Membership Request (1.0.0-rc9) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Group
gu: સમૂહ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Name
gu: નામ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
