Group Membership Request (1.0.0) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
