Group Membership Request (1.0.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Group
am: ቡድን

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Sort by
am: ደርድር
