Group Membership Request (1.0.4) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Approve
af: Keur goed

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Group
af: Groep

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
