Group Membership Request (1.0.5) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Group
bo: ཁག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
