Group Membership Request (1.0.5) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Name
ka: სახელი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
