Group Membership Request (1.1.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Approve
mg: Ekena

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Group
mg: Vondrona

en: Cancel
mg: Aoka ihany
