Group Membership Request (1.1.3) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Approve
ta: ஊர்ஜிதம் செய்

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
