Group Membership Request (1.1.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Group
os: Къорд

en: Cancel
os: Аппар

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном
