Group Membership Request (1.1.2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Group
si: සමූහය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
