Group Membership Request (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
