Group Membership Request (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Group
jv: Grup

en: Cancel
jv: Batal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
