Group Membership Request (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Approve
oc: Aprovar

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Group
oc: Grop

en: Cancel
oc: Anullar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
