Group Membership Request (2.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Group
te: సమూహం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Name
te: పేరు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
