Group Membership Request (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Approve
tr: Onayla

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Group
tr: Grup

en: Cancel
tr: İptal

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Roles
tr: Roller

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Membership requests
tr: Üyelik başvuruları

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
