Group Membership Request (2.0.0-beta2) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Approve
fil: Aprubahan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Username
fil: Bansag

en: Group
fil: Grupo

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: Roles
fil: Mga papel
