Group Membership Request (2.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Group
ku: گرووپ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: About
ku: دەربارە
