Group Membership Request (2.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Approve
fa: موافقت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: Group
fa: گروه

en: Cancel
fa: لغو

en: Reset
fa: اعاده

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: هویت

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
