Group Membership Request (2.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Approve
he: אשר

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Group
he: קבוצה

en: Cancel
he: ביטול

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Roles
he: תפקידים

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Membership requests
he: בקשות חברות

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Request group membership
he: בקשה לחברות בקבוצה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
