Group Membership Request (2.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд
