Group Membership Request (2.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Approve
ru: Утвердить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Group
ru: Группа

en: Cancel
ru: Отмена

en: Roles
ru: Роли

en: Approve membership request
ru: Одобрить запрос членства

en: About
ru: Информация

en: Request group membership
ru: Запрос на вступление в группу
