Group Membership Request (2.2.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Group
lv: Grupa

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Roles
lv: Lomas

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Approve membership request
lv: Apstiprināt piederības pieprasījumu

en: About
lv: Par
