Group Membership Request (2.2.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Approve
pt: Aprovar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Group
pt: Grupo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: About
pt: Sobre

en: Request group membership
pt: Pedido de participação no grupo
