Group Membership Request (2.2.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Approve
sk: Schváliť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Group
sk: Skupina

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Approve membership request
sk: Schváliť žiadosť o členstvo

en: About
sk: Informácie o
