Group Membership Request (2.2.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Approve
da: Godkend

en: Username
da: Brugernavn

en: Group
da: Gruppe

en: Cancel
da: Annullér

en: Roles
da: Roller

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Approve membership request
da: Godkend anmodning om medlemskab

en: About
da: Om
