Group Membership Request (2.2.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Group
pl: Grupa

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Roles
pl: Role

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Approve membership request
pl: Zatwierdź prośbę o członkostwo

en: About
pl: O stronie

en: Request group membership
pl: Poproś o dołączenie do grupy
