Group Membership Request (2.2.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด

en: About
th: เกี่ยวกับ
