Group Membership Request (2.2.2) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Approve
eu: Onartu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Group
eu: Taldea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Membership requests
eu: Pertenentzia eskakizunak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
