Group Membership Request (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Group
fi: Ryhmä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Request group membership
fi: Hae ryhmän jäsenyyttä

en: Master
fi: Isäntä
