Group Membership Request (3.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Approve
sr: Одобри

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Roles
sr: Улоге

en: Sort by
sr: Сортирај по
