Group Membership Request (3.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Group
bs: Grupa

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Membership requests
bs: Zahtjevi za članstvo
