Group Membership Request (3.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Group
et: Grupp

en: Cancel
et: Tühista

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
