Group Membership Request (3.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
