Group Membership Request (3.2.2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Group
lt: Grupė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Approve membership request
lt: Patvirtinti prašymą dėl narystės

en: Membership requests
lt: Narystės prašymai

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
