Group Membership Request (3.2.2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
