Group Membership Request (3.2.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Approve
sl: Odobri

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Group
sl: Skupina

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: About
sl: O modulu
