Grid Widget (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Grid
el: Πλέγμα

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
