Grid Widget (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Number of columns
sv: Antal kolumner

en: Grid
sv: Rutnät

en: Columns
sv: Kolumner

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Field types
sv: Fälttyper
