Grid Widget (1.0.0-rc2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Grid
be: Сетка

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Field types
be: Тыпы палёў
