Grid Widget (1.0.0-rc2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Class
fa: کلاس

en: Grid
fa: شبکه

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
