Grid Widget (1.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
is: Eigindi

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: Grid
is: Grind

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
