Grid Widget (1.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Number of columns
tr: Sütun sayısı

en: Class
tr: Sınıf

en: Grid
tr: Izgara

en: Columns
tr: Sütunlar

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Field types
tr: Alan tipleri
