Grid Widget (1.0.0-rc3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
az: Atribut

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Grid
az: Cədvəl

en: Columns
az: Sütunlar

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Field types
az: Sahə növləri
